خرید مدرک دکتری جامعه شناسی

در ایران شما از دو طریق می توانید مدرک دکتری رشته جامعه شناسی را دریافت کنید. روش اول شرکت در کنکور دکتری و در صورت پذیرش در آن باید در مصاحبه حضوری نیز شرکت نمائید. سپس باید حداقل 5 سال از عمر خود را نیز صرف گذراندن واحدهای درسی مختلف این رشته در دانشگاه و تدوین رساله دکتری کنید. در حالی که بسیاری از افراد وقت کافی برای انجام این امر را ندارند. به همین دلیل پیشنهاد ما به این افراد خرید مدرک دکتری جامعه شناسی از یک موسسه معتبر و شناخته شده است. با این کار اشخاص می توانند در زمان و هزینه خود به میزان قابل توجهی صرفه جویی کنند. اگر شما علاقمند به خرید مدرک دکتری رشته جامعه شناسی هستید این مقاله را مطالعه بفرمایید. زیرا ما در آن هر آنچه لازم است تا شما در این مورد بدانید را توضیح می دهیم.

بهترین موسسه فروش مدرک دکتری جامعه شناسی

در حال حاضر تعداد زیادی موسسه در زمینه فروش مدارک تحصیلی فعالیت می کنند. اما فقط تعداد کمی از این موسسات دارای مجوز هستند. یکی از بهترین و شناخته شده ترین موسسات در زمینه فروش مدرک تحصیلی تضمینی، موسسه بانک مدرک است. این موسسه بیش از 10 سال است که در زمینه فروش مدرک دیپلم، پیش دانشگاهی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا، پزشکی و پیراپزشکی فعالیت می کند. تمامی مدارکی که این موسسه ارائه می دهد دارای تائیدیه وزارت علوم است و امکان استعلام آن وجود دارد به همین دلیل شما می توانید با خیالی آسوده و بدون نگرانی از آن برای استخدام در ارگان های دولتی و خصوصی یا در خواست ترفیع شغلی استفاده کنید. بانک مدرک به صورت غیر حضوری مدارک تحصیلی را ارائه می دهد به همین علت نیازی نیستی شما حتی در یک آزمون یا کلاس درس شرکت نمائید.

روند صدور مدرک دکتری جامعه شناسی در موسسه بانک مدرک

همانطور که در بخش قبل توضیح دادیم موسسه بانک مدرک دارای مجوز از وزارت علوم است به همین علت تمامی روند صدور مدرک به صورت قانونی انجام می شود. به این صورت که در گام اول برای داوطلب یک شماره دانشجویی که نشان می دهد وی دانشجویی دانشگاه است صادر می شود. سپس سوابق تحصیلی و اطلاعات شخصی دانشجو در یک پرونده فیزیکی ثبت می گردد و با توجه به همین پرونده فیزیکی یک پرونده الکترونیکی نیز برای داوطلب تشکیل می شود. در مرحله بعد نمرات در این دو پرونده درج می گردد تا معدل محاسبه شود. در گام اخر نیز مدرک دکتری جامعه شناسی که یا صادره از دانشگاه ازاد اسلامی و یا دانشگاه غیر انتفاعی است، صادر می شود. بر روی این مدرک اطلاعات شخصی به همراه مهر و هولگرام دانشگاه وجود دارد. تمام این مراحل زیر نظر رئیس دانشگاه و دانشکده انجام می شود.

قیمت خرید مدرک دکتری جامعه شناسی در بانک مدرک چگونه محاسبه می شود؟

قسمت خرید مدرک دکترا علوم جامعه شناسی با توجه به چندین موافه متفاوت محاسبه می گردد. اولین مولفه که از همه نیز مهمتر است گرایش می باشد. رشته جامعه شناسی در مقطع دکترا دارای 5 گرایش جامعه شناسی سیاسی، جامعه شناسی فرهنگی، جامعه شناسی گروه های اجتماعی، جامعه شناسی اقتصادی و توسعه و جامعه شناسی مسائل اجتماعی ایران می شود. قیمت خرید هر یک از مدارک این گرایش ها با یکدیگر متفاوت است. نکته دیگر که در قیمت تاثیرگذار، دانشگاه صادر کننده مدرک است. همچنین مدت زمان صدور مدرک دکتری جامعه شناسی نیز در هزینه پرداختی شما تاثیر می گذارد. اگر شما برای دریافت مدرک خود عجله داشته باشید باید مبلغ بیشتری بپردازید. شما عزیزان برای دریافت قیمت دقیق مدرک دکتری جامعه شناسی بهتر است با کارشناسان این موسسه از طریق شماره های زیر تماس بگیرید.

نحوه سفارش مدرک دکتری جامعه شناسی

برای سفارش مدرک دکتری جامعه شناسی باید ابتدا مدرک کارشناسی ارشد رشته مرتبط که از زمان صدور آن حداقل 5 سال گذشته است را به همراه فتوکپی شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت و چند قطعه عکس برای کارشناسان بانک مدرک ارسال کنید. در گام بعدی باید از بین 5 گرایش این رشته یعنی جامعه شناسی سیاسی، جامعه شناسی فرهنگی، جامعه شناسی گروه های اجتماعی، جامعه شناسی اقتصادی و توسعه و جامعه شناسی مسائل اجتماعی ایران یک گرایش را انتخاب نمائید. همچنین اگر برای دریافت مدرک خود عجله دارید در همین مرحله اعلام کنید. مولفه دیگری که باید در زمان سفارش تعیین نمائید دانشگاه صادر کننده مدرک است. پس از طی این مراحل برای اینکه سفارش شما ثبت گردد باید هزینه ای را به عنوان پیش پرداخت واریز کنید. مابقی مبلغ را نیز پس از اطمینان از اعتبار مدرک خود واریز نمائید. به همین راحتی می توانید مدرک دکتری جامعه شناسی خود را سفارش دهید.

چگونه اعتبار مدرک دکتری جامعه شناسی تضمین می شود؟

اعتبار مدرک جامعه شناسی که شما از بانک مدرک خریداری می کنید توسط این موسسه تضمین می شود. دلیل تضمین هم این است که اگر بر روی مدرکی که دریافت می کنید مهر و هولگرام دانشگاه به همراه شماره ثبت در وزارت علوم وجود دارد. همچنین پرونده فیزیکی شما نیز در بخش بایگانی دانشگاه نگهداری می شود که این نشان دهنده این است که تمام مراحل صدور مدرکتان به صورت قانونی انجام شده است. شما برای اطمینان از اعتبار مدارک خود می توانید در کانال تلگرامی فروش مدارک تحصیلی بانک مدرک عضو شوید و مدارک صادر شده توسط این موسسه را مشاهده نمائید.

مدت زمان صدور مدرک دکتری جامعه شناسی

شما اگر بخواهید این مدرک را از طریق تحصیل بدست آورید باید حداقل 5 سال از عمر خود را صرف دریافت ان کنید که در این مدت بسیاری از فرصت های شغلی را از دست خواهید داد. ولی با خرید مدرک دکترا علوم جامعه شناسی از بانک مدرک می توانید آن را ظرف مدت چند ماه دریافت نمائید. حتی اگر عجله نیز داشته باشید با پرداخت مبلغ بیشتر می توانید آن را ظرف مدت چند هفته دریافت کنید و از تمام مزایا آن استفاده نمائید.

نظر شما :