خرید مدرک دکتری حقوق

اگر شما مدرک کارشناسی ارشد حقوق دارید ولی برای بالا رفتن مرتبه و منزلت اجتماعی و یا یافتن کار بهتر نیاز به مدرک دکتری این رشته دارید ولی زمان کافی برای تحصیل در این مقطع ندارید و به دنبال یک روش هستید که در زمان کوتاه تری این مدرک را دریافت کنید ما به شما خرید مدرک دکتری حقوق را از یک موسسه معتبر فروش مدرک دکترا پیشنهاد می کنیم. شما با خرید مدرک دکتری می توانید از تمام مزایای این مدرک استفاده کنید، زیرا این مدرک کاملا معتبر می باشد و دارای تائیدیه وزارت علوم است. البته باید مدرکی که خریداری می کنید امکان استعلام داشته باشد و به صورت قانونی صادر شده باشد.

کاربرد خرید مدرک تحصیلی دکتری حقوق چیست؟

برای دریافت مدرک دکتری حقوق از دانشگاه شما باید ابتدا در کنکور دکتری شرکت کنید و پس از اینکه حد نصاب نمره برای پذیرش را بدست آورید، در مرحله بعد باید در مصاحبه حضوری شرکت نمائید که معمولا به خاطر اینکه دانشگاه ها تعداد کمی دانشجو هر ساله پذیرش می کنند امکان قبولی شما در این مرحله بسیار پایین است. حال اگر پذیرفته نیز شوید باید در مدت حداقل 4.5 ، 36 واحد درسی را بگذرانید و در آزمون های کلی که هر ساله برگزار می شود شرکت کنید. در مرحله آخر نیز یک رساله باید ارائه دهید که بسیار مشکل است. ولی شما با خرید مدرک تحصیلی دکتری رشته حقوق در مدت کوتاهی بدون اینکه در آزمون یا امتحانی شرکت کنید می توانید آن را دریافت نمائید.
فقط کافی است به یک موسسه معتبر فروش مدرک دکترا با استعلام مانند بانک مدرک که در این زمینه ده سال سابقه دارد مراجعه کنید. این موسسه با استفاده از روابط قوی و گسترده خود با افراد و سازمان های مختلف مدرکی کاملا  قانونی ارائه می دهد که دارای تائیدیه های لازم نیز می باشد. شما با استفاده از این مدرک می توانید به راحتی به خارج از کشور مهاجرت کنید چون کاملا معتبر و تضمینی است.

قیمت خرید مدرک تحصیلی دکترا حقوق

قیمت خرید مدرک دکترا با استعلام به مولفه های مختلفی مانند زمان آماده سازی و اینکه گرایش آن حقوق عمومی، حقوق خصوصی، حقوق جزا و جرم شناسی و حقوق بین الملل عمومی باشد بستگی دارد. شما عزیزان برای دریافت قیمت دقیق مدرک دکترا حقوق با گرایش مورد نظر خود باید با مشاوران بانک مدرک از طریق شماره های که در پایین صفحه وجود دارد تماس بگیرید.

مدارک لازم برای خرید دکتری حقوق با استعلام

برای خرید مدرک PHD حقوق شما نیاز نیست در هیچ آزمون و یا مصاحبه ای شرکت کنید و فقط با ارائه مدارک تحصیلی و شخصی که به شرح زیر است می توانید این مدرک را خریداری کنید:
1- مدرک کارشناسی ارشد حقوق که از زمان صدور آن حداقل 5 سال گذشته باشد.
2- سکن تمام صفحات شناسنامه، کارت ملی و عکس 
3- اسکن کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت برای آقایان

خرید مدرک PHD حقوق از دانشگاه آزاد

در کشور ایران شما فقط از دانشگاه آزاد و دولتی می توانید مدرک حقوق را دریافت کنید که مدرک دکتری که توسط بانک مدرک صادر می گردد از دانشگاه آزاد است. چون طبق قوانین امکان صدور مدرک دکتری بدون آزمون از طریق دانشگاه دولتی وجود ندارد. ولی مدرک دکترا که دانشگاه آزاد صادر می گردد کاملا قانونی و معتبر است چون برای شما در این دانشگاه پرونده الکترونیکی و فیزیکی تشکیل شده است که در این پرونده ها تمامی اطلاعات شخصی و تحصیلی که شامل ریز نمرات رشته حقوق و اطلاعات رساله شما می باشد وجود دارد. این اطلاعات برای تائید به وزارت علوم ارسال می گردد به همین علت است که امکان استعلام آن وجود دارد.

نحوه ی سفارش خرید دکتری حقوق قانونی

نحوه سفارش مدرک دکتری حقوق به این صورت است که در مرحله اول شما مدارک مورد نیاز را برای پشتیبانان موسسه بانک مدرک ارسال می کنید تا مورد بررسی قرار گیرد. اگر مدارک شما کامل باشد و توسط این پشتیبانان تائید گردد شما باید در مرحله دوم مبلغی را به عنوان پیش پرداخت واریز کنید تا مراحل قانونی صدور مدرکتان شروع شود. پس از اینکه مدرک دکترا حقوق شما که بر روی آن مهر، هولگرام دانشگاه آزاد یا دانشگاه غیر انتفاعی، شماره ثبت در وزارت علوم، معدل و اطلاعات شخصی شما وجود دارد را دریافت کردید، ما بقی هزینه خرید مدرک تحصیلی دکتری با استعلام را باید واریز کنید.

بازار کار رشته ی حقوق

در حالت کلی بازار کار رشته حقوق بسیار مناسب است و شما با دریافت این مدرک علاوه بر اینکه می توانید به عنوان وکیل فعالیت کنید. همچنین شما می توانید در دانشگاه نیز به عنوان عضو هئیت علمی مشغول به کار شوید. افرادی که دکتری حقوق بین الملل دریافت می کنند می توانند به عنوان وکیل ایران در دادگاه های بین المللی از ایران دفاع کنند.

نظر شما :