خرید مدرک دکتری مدیریت بازرگانی معتبر و قانونی

دکتری بازرگانی یکی از مدارک دانشگاهی است که در ایران بازار کار بسیار مناسبی دارد و بسیاری از افراد علاقمند به دریافت آن هستند. اما بخاطر تعداد زیاد داوطلب و کم بودن ظرفیت دانشگاه ها پذیرش در آن بسیار مشکل است و تعداد اندکی از افراد هر ساله موفق به پذیرش در این رشته می شوند. و بسیاری از افراد علاقمند به این مدرک تحصیلی نمی توانند در آن ادامه تحصیل دهند. ما به این افراد خرید مدرک دکتری مدیریت بازرگانی را توصیه می کنیم. چون آن ها با خرید این مدرک می توانند از تمام مزایای که دارد استفاده کنند بدون اینکه در امتحان یا آزمونی شرکت کنند. همچنین مدت دریافت این مدرک نیز نسبت به زمان تحصیل در آن بسیار کوتاه است. خرید مدرک دکتری مزیت های بسیاری دارد که ما در این مقاله به توضیح آن می پردازیم.

دلایل خرید مدرک دکتری مدیریت بازرگانی

یکی از مهترین دلایل خرید مدرک دکترا معتبر مدیریت بازرگانی این است که نیاز نیست شما چندین سال درس بخوانید تا بتوانید در کنکور و مصاحبه دکتری پذیرفته شوید. پس از پذیرش نیز باید حداقل 5 سال از عمر خود را صرف گذراندان واحدهای این مقطع  تحصیلی کنید و با ارائه رساله دکترا آن را دریافت نمائید. در حالی که شما با خرید این مدرک ظرف مدت چند ماه به صورت غیر حضوری می توانید آن را دریافت کنید و از تمام مزیت های آن استفاده نمائید. همچنین شما با خرید این مدرک در هزینه ها نیز صرفه جویی می کنید چون اگر این مدرک را از دانشگاه آزاد یا غیر انتفاعی بخواهید دریافت کنید باید هزینه بسیار بالایی را برای شهریه بپردازید. که این هزینه مازاد هزینه های رفت و آمد، جزوات و کتاب های است که باید در این مدت پرداخت کنید.

خرید مدرک دکتری مدیریت بازرگانی دانشگاه آزاد

شما می توانید مدرک دکتری مدیریت بازرگانی صادره از دانشگاه آزاد و یا غیر انتفاعی را از موسسه بانک مدرک که یکی از موسسات با سابقه در این زمینه است خریداری کنید. مدرک دکترا صادره از دانشگاه آزاد که توسط این موسسه ارائه می گردد دارای ویژگی ها یک مدرک تحصیلی معتبر و قانونی است. ویژگی های مدرکی که توسط بانک مدرک ارائه می گردد به شرح زیر است:
  • صدور شماره دانشجویی
  • تشکیل پرونده فیزیکی
  • تشکیل پرونده الکترونیکی
  • درج ریز نمرات و اطلاعات شخصی در پرونده های تحصیلی
  • ارسال اطلاعات تحصیلی برای وزارت علوم و دریافت تائیدیه این وزارت خانه
  • مهر و هولگرام دانشگاه ازاد، معدل، شماره ثبت و اطلاعات شخصی بر روی مدرک دکتری مدیریت بازرگانی درج می گردد.
به خاطر همین ویژگی ها است که شما می توانید با خیالی آسوده از آن در مراکز دولتی و خصوصی استفاده کنید.

خرید دکتری مدیریت بازرگانی دانشگاه غیر انتفاعی

همچنین شما می توانید مدرک دکتری مدیریت بازرگانی دانشگاه غیر انتفاعی را از بانک مدرک خریداری کنید. این مدرک نیز مانند مدرک دکتری دانشگاه ازاد معتبر است و برای صدور آن تمام مراحل قانونی که شامل تشکیل پرونده فیزیکی  و الکترونیکی می شود طی شده است. مدرک دکتری دانشگاه غیر انتفاعی دارای تائیدیه وزارت علوم است به همین علت مانند مدرک دانشگاه آزاد امکان استعلام آن وجود دارد. و شما می توانید به راحتی از آن برای مهاجرت به خارج از کشور استفاده کنید. چون  با استفاده از این مدرک می توانید به راحتی ویزای کاری بسیاری از کشورهای اروپای و آمریکای را دریافت نمائید.

قیمت خرید مدرک دکتری مدیریت بازرگانی

یکی از دغدغه های داوطلبانی که می خواهند این مدرک را خریداری کنند قیمت آن می باشد چون با ویژگی های که این مدرک تحصیلی دارد تصور می شود قیمت آن بالا می باشد. در حالی که قیمت این مدرک در برابر زمان و هزینه ای که صرفه جویی می کنید بسیار ناچیز است. چون هدف موسسه بانک مدرک با یک دهه فعالیت در زمینه فروش مدارک تحصیلی این است که مدارکی با قیمت مناسب برای تمام اقشار فراهم کنند. تا دیگر هیچ فردی به خاطر نداشتن مدرک دانشگاهی معتبر فرصت های خود در زندگی از دست ندهد. شما برای دریافت قیمت دقیق مدرک دکترا مدیریت بازرگانی می توانید از طریق شماره های که در پایین صفحه وجود دارد با مشاوران این موسسه تماس بگیرید.

مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک دکتری مدیریت بازرگانی

شما برای دریافت مدرک دکتری مدیریت بازرگانی باید مدارک تحصیلی و شخصی خود را ارائه دهید. مدارک تحصیلی شامل مدرک کارشناسی ارشد تمامی رشته های تحصیلی می شود. فقط توجه نمائید که از زمان صدور مدرک شما باید حداقل 5 سال گذشته باشد. مدارک شخصی نیز شامل اسکن کارت ملی، شناسنامه و عکس می شود که آقایان علاوه بر مدارک فوق باید اسکن کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت خود را نیز ارائه دهند.

مراحل سفارش خرید مدرک دکتری مدیریت بازرگانی

مراحل سفارش خرید مدرک دکترا مدیریت بازرگانی غیر حضوری به این صورت است که شما ابتدا مدارک را ارسال می کنید تا بررسی شود. پس از اینکه صحت مدارک شما تائید گردید باید گرایش مدرک دکتری مدیریت بازرگانی که شامل بازاریابی، سیاست گذاری بازرگانی و رفتار سازمانی و مدیریت منابع انسانی می شود را تعین کنید. همچنین باید مشخص نمائید که مدرک دکترا شما باید صادره از دانشگاه ازاد و یا غیر انتفاعی باشد. پس از طی این روند قیمت مدرک تحصیلی شما محاسبه می شود و به شما اعلام می گردد. برای اینکه روند صدور مدرک تحصیلی شما آغاز گردد باید بخشی از هزینه را به عنوان پیش پرداخت و مازاد باقی مانده را در زمان دریافت مدرک تحصیلی خود واریز نمائید.

آینده ی رشته ی و بازار کار مدرک دکتری مدیریت بازرگانی

رشته مدیریت بازرگانی چه در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد چه در مقطع دکتری بازار کار بسیار مناسبی دارد چون هر شرکتی که به دنبال سود است نیاز به یک مدیر برای بازاریابی کالاهای خود و ارتباط با مشتریان است. شما با دریافت این مدرک علاوه بر اینکه می توانید در ادارات دولتی و خصوصی مختلف مانند بانک ها، سازمان تامین اجتماعی، اداره اوقاف، شهرداری و غیره مشغول به کار شوید. می توانید به عنوان عضو هئیت علمی در دانشگاه ها نیز مشغول به کار گردید.

نظر شما :