خرید مدرک دکتری مکانیک قانونی

خرید مدرک دکتری مکانیک موضوعی است که ما در این مقاله می خواهیم در مورد آن برای شما عزیزان توضیحاتی ارائه دهیم. البته قبل از اینکه در مورد دلایل خرید و نحوه خرید و قیمت آن توضیح دهیم، قصد داریم یک موسسه معتبر در این زمینه به شما معرفی کنیم. موسسه ای که ما قصد معرفی آن را داریم دارای مجوز از وزارت علوم است و حدود ده سال است که در زمینه فروش مدارک تحصیلی فعالیت می کند. این موسسه بانک مدرک است که با استفاده از روابط قوی و گسترده خود مدرک دکتری معتبر و قانونی ارائه می دهد.  مدرکی که توسط این موسسه ارائه می گردد امکان استعلام آن وجود دارد به همین علت شما می توانید به راحتی از آن برای مهاجرت و یا ترفیع مقام استفاده کنید.

دلایل خرید مدرک دکتری مکانیک

مهمترین دلیل برای خرید مدرک دکتری این است که شما با خرید آن می توانید در زمان خود صرفه جویی کنید. چون برای تحصیل در این مقطع شما باید حداقل 5 سال عمر خود را صرف تحصیل کنید. همچنین با خرید مدرک تحصیلی شما می توانید در هزینه ها نیز صرفه جویی کنید. چون ظرفیت دانشگاه های دولتی در مقطع دکتری بسیار پایین است و معمولا اکثر داوطلبان ناگزیر هستند که در دانشگاه های خصوصی تحصیل کنند که شهریه آنها بسیار بالا است. حتی اگر شما در دانشگاه دولتی تحصیل کنید باید برای کتاب، جزوات و رفت و امد هزینه های بپردازید که نسبت به هزینه خرید مدرک دکتری مهندسی مکانیک بسیار بالا است.
از دیگر دلایل خرید مدرک می توان به موضوع ترفیع مقام اشاره کرد. چون در برخی از ادارات برای رسیدن به مقام های مدیریتی نیاز به مدرک دکتری است ولی چون کارکنان این ادارات به خاطر مشغله شغلی نمی توانند ادامه تحصیل دهند ترجیح می دهند آن را خریداری کنند. همچنین شما اگر قصد مهاجرت دارید، دریافت ویزا کاری با مدرک دکتری راحتتر است.

خرید مدرک دکتری مکانیک دانشگاه آزاد

شما از موسسه بانک مدرک می توانید مدرک دکترا مهندسی مکانیک دانشگاه آزاد را خریداری کنید. مدارکی که توسط دانشگاه آزاد صادر می شود دارای تائیدیه وزارت علوم است و شما می توانید از آن در ارگان های دولتی و خصوصی مختلف استفاده کنید. مدرکی که توسط بانک مدرک نیز ارائه می شود تمام روند قانونی برای صدور مدرک دکتری را در این دانشگاه را طی کرده است. و برای شما در این دانشگاه پرونده فیزیکی و الکترونیکی تشکیل شده است و بر روی مدرک دریافتی‌تان مهر و هولگرام این دانشگاه وجود دارد. همچنین شماره ثبت در وزات علوم نیز بر روی مدرک دکترا مکانیک شما ثبت گردیده است.

خرید دکتری مکانیک دانشگاه غیر انتفاعی

موسسه بانک مدرک علاوه بر مدرک دکتری مکانیک دانشگاه آزاد، مدرک دکتری مهندسی مکانیک دانشگاه غیر انتفاعی را نیز ارائه می دهد که معتبر و قانونی است و امکان استعلام آن وجود دارد. برای صدور این مدرک ابتدا اطلاعات شما برای دانشگاه ارسال می شود تا برایتان در سیستم این دانشگاه پرونده ای ایجاد شود. در این پرونده اطلاعات شخصی، ریز نمرات و اطلاعات رساله دکتری شما وجود دارد. همچنین با توجه به این پرونده برای شما یک پرونده فیزیکی نیز تشکیل می شود که در با مراجعه به دانشگاه می توانید ان را دریافت نمائید. بر روی مدرک دکتری مکانیک دانشگاه غیر انتفاعی مانند دانشگاه ازاد مهر و هولگرام این دانشگاه وجود دارد.

قیمت خرید مدرک دکتری مکانیک

قیمت خرید مدرک دکتری یکی از مولفه های است که بسیار مورد توجه کارشناسان است، انها با توجه این قیمت تصمیم می گیرند که آن را خریداری کنند یا نه. ولی قیمت خرید مدرک در موسسه بانک مدرک به نحوی است که تمامی افراد با هر میزان سرمایه و درآمد می توانند آن را خریداری کنند. چون قیمت آن به شدت مناسب است و البته با توجه به اینکه گرایش مهندسی مکانیک ساخت و تولید، مکانیک جامدات، دینامیک، کنترل و ارتعاشات و تبدیل انرژی باشد متفاوت است. شما داوطلبان عزیز می توانید برخی دریافت قیمت دقیق مدرک دکتری مکانیک با گرایش مورد نظر خود با مشاوران این موسسه تماس بگیرید.

مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک دکتری مکانیک

شما برای دریافت مدرک دکتری از موسسه بانک مدرک نیاز نیست در هیچ آزمون و یا مصاحبه ای شرکت نمائید یا رساله دکتری ارائه دهید. و فقط با ارائه مدارک زیر می توانید ظرف مدت چند ماه آن را دریافت کنید:

  • مدرک کارشناسی ارشد تمامی رشته ها که 5 سال از زمان صدور آن گذشته باشد
  • اسکن کارت ملی، تمام صفحات شماسنامه، عکس و کارت پایان خدمت

مراحل سفارش خرید مدرک دکتری مکانیک

مراحل سفارش مدرک دکتری مکانیک به شرح زیر است:

  • ارسال مدارک مورد نیاز برای کارشناسان، بررسی و تائید آن توسط کارشناسان
  • تعیین گرایش مورد نظر که ساخت و تولید، مکانیک جامدات، دینامیک، کنترل و ارتعاشات و تبدیل انرژی
  • تعیین دانشگاه صادره کننده مدرک که دانشگاه آزاد اسلامی باشد یا غیر انتفاعی
  • محاسبه هزینه صدور مدرک دکتری مکانیک
  • پرداخت بخشی از هزینه به عنوان بیعانه و مابقی در زمان دریافت

البته علاوه بر مراحل بالا شما اگر برای دریافت مدرک خود عجله دارید می توانید با پرداخت بالا آن را در زمان کوتاهی دریافت کنید.

آینده ی رشته ی و بازار کار مدرک دکتری مکانیک

شما با استفاده از این مدرک می توانید در کارخانه های ماشین سازی، تولید قطعات کارخانه ها، دانشگاه ها، مدارس، وزارت صنایع و اکثر کارخانه های کوچک و بزرگ مشغول به کار شوید. در حالت کلی این رشته دارای بازار کار بسیار مناسبی در داخل و خارج از  کشور است که این موضوع باعث می شود شما بتوانید به راحتی ویزای کاری کشورهای اروپایی و آمریکایی را دریافت کنید.

نظر شما :