خرید مدرک فوق لیسانس حسابداری

علم حسابداری علم سر و کله زدن با اعداد و ارقام است و نوعی زبان تجارت محسوب می شود که به جمع آوری و ثبت اطلاعات می پردازد و به صورت گزارش های مالی و صورت حساب های حسابداری در اشکال مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. حسابداری در تمام داد و ستد های اقتصادی و اجتماعی، نقش به سزایی دارد و یکی از عوامل ماندگاری در هر کسب و کار است.
حسابداری یکی از رشته های پرطرفدار به حساب می آید که هر ساله تعداد زیادی از افراد در این رشته فارغ التحصیل می شوند. آینده ی رشته حسابداری برای افرادی که دارای مدرک کارشناسی ارشد حسابداری هستند بسیار خوب است زیرا کوچکترین سازمان ها، بزرگترین کارخانجات و شرکت ها به یک حسابدار حاذق نیازمند هستند.
شغل حسابداری پنجمین رتبه را در میان مشاغل سخت دارد، زیرا این شغل از حساسیت بالایی برخوردار است و جزو فهرست مشاغل پر درآمد دنیا نیز به شمار می رود. به افرادی که بنابر هر دلیلی موفق به اخذ مدرک فوق لیسانس حسابداری نشده اند و قصد دارند این مدرک را خریداری کنند خواندن این مقاله را توصیه می کنیم.
این مقاله در مورد چگونگی خرید مدرک فوق لیسانس حسابداری از بانک مدرک و اعتبار این مدارک به توضیح پرداخته است.

موسسه فروش مدرک معتبر فوق لیسانس حسابداری

موسسه معتبر بانک مدرک از دانشگاه های معتبر آزاد و غیرانتفاعی به صدور مدارک تحصیلی می پردازد، این مدارک کاملا معتبر و قابل استعلام می باشد. از این رو این اطمینان را به شما می دهیم که این مدارک تحصیلی توسط سفارت خانه ها به راحتی پذیرفته می شود و با آن می توانید در اداره جات دولتی نیز استخدام شوید، یا به عنوان استادیار مشغول به کار شوید. مدرک صادر شده توسط تیم بانک مدرک دارای پرونده به دو صورت فیزیکی و الکترونیکی می باشد که ریز نمراتی از دروس ارائه شده در مقطع ارشد نیز در آنها ثبت شده است.
بانک مدرک یک موسسه معتبر فروش مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی می باشد و اطلاعات شما در سیستم این دانشگاه ها به ثبت می رسد. مدارکی که دریافت می کنید حاوی مهر و هولوگرام دانشگاه های مربوطه می باشد و از سوی وزارت علوم تحقیقات و فناوری صادر شده است.

قیمت خرید مدرک کارشناسی ارشد حسابداری آزاد و غیر انتفاعی

هزینه خرید مدرک فوق لیسانس حسابداری بسیار مقرون به صرفه می باشد و شما را از گذراندن وقتتان در سر کلاس های دانشگاه بی نیاز می سازد. قیمت خرید مدرک معتبر ارشد برای هر رشته ای متفاوت است و متقاضیان خرید مدرک فوق لیسانس حسابداری نباید اصلا نگران باشند، زیرا قیمت های بانک مدرک بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.
این تیم تمام تلاش خود را می کند تا تمام افرادی که به هر دلیلی نیازمند به این مدرک تحصیلی می باشند را به خواسته خود برساند. بانک مدرک برای تمام مقاطع تحصیلی و تمام رشته ها مدرک معتبر صادر می کند، که قابل استعلام و بررسی از وزارت علوم می باشند. برای آشنایی با خرید مدرک سایر رشته های کارشناسی مقاله های پیشین که در مورد خرید مدرک ارشد مهندسی برق و خرید مدرک ارشد روانشناسی نوشته شده است را مطالعه کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت فروش مدرک فوق لیسانس حسابداری و یا سایر رشته ها می توانید با شماره درج شده در سایت تماس حاصل فرماید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

مدارک لازم جهت خرید مدرک فوق لیسانس حسابداری

متقاضی خرید مدرک کارشناسی ارشد حسابداری باید حداقل مدرک لیسانس را داشته باشد و به مدت دو سال از دریافت مدرک کارشناسی آن گذشته باشد. همچنین متقاضیان آقا باید دارای کارت پایان خدمت یا کارت معافیت از سربازی باشند.
با تحویل این مدارک به همراه کپی کارت ملی و شناسنامه و چند قطعه عکس به تیم بانک مدرک ظرف چند ماه مدرک فوق لیسانس حسابداری معتبر خود را از ما دریافت می کنید. این مدرک تحصیلی با توجه به نیاز و درخواست شما از یکی از دانشگاه های آزاد یا غیرانتفاعی صادر می شود. پروسه صدور مدرک فوق لیسانس حداکثر ۳ماه به طول می انجامد، که اگر شما جزو افرادی هستید که برای دریافت مدرک خود دچار ضیق وقت می باشید با مشاوران بانک مدرک زمان مورد نیاز خود را در میان بگذارید.
بانک مدرک تمام تلاش خود را می کند که در سریع ترین زمان ممکن مدرک تحصیلی شما را صادر و به دستتان برساند. متقاضی خرید مدرک فوری فوق لیسانس حسابداری باید هزینه بیشتری را برای دریافت مدرک پرداخت کند. این مدرک قابلیت ادامه تحصیل در مقطع دکتری را نیز دارا می باشد و به راحتی می توانید به ادامه تحصیل نیز مشغول شوید.

اهمیت داشتن مدرک ارشد حسابداری چیست؟

امروزه شرط اصلی استخدام افراد در موسسات و شرکتها دارا بودن مدرک تحصیلی فوق لیسانس می باشد. بنابرین شخصی که دارای مدرک لیسانس یا مدارک پایین تر است از شانس کمتری برای استخدام در اداره جات دولتی برخوردار می باشد.
همچنین با خرید مدرک فوق لیسانس حسابداری می توانید باعث افزایش حقوق و ترفیع درجه شغلی خود نیز شوید. زیرا در بخش های دولتی با توجه به سطح تحصیلات فرد، حقوق و دستمزد برای کارمندان تعیین می کنند و کسانی که قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را دارند می توانند با خرید مدرک فوق لیسانس حسابداری و ارائه آن به سفارتخانه برای مهاجرت کاری یا تحصیلی خود اقدام کنند.
افرادی هم هستند که برای تغییر رشته، دغدغه ی داشتن مدرک فوق لیسانس را دارند. زیرا شرکت در آزمون سراسری و تحصیل در مقطع ارشد این شانس را به به شما می دهد که رشته تحصیلی خود را تغییر بدهید. یکی دیگر از فواید داشتن مدرک ارشد این است که آقایان دارای مدرک فوق لیسانس، می توانند بخشی از سربازی را با پروژه های کسری خدمت یا دریافت امریه در شرکت های دانش بنیان انجام دهند.
دوره کارشناسی ارشد حسابداری بصورت کارشناسی ارشد ناپیوسته وآموزشی می باشد. این دوره برای دانشجویان تمام وقت حدود 5/2 سال و برای دانشجویان نیمه وقت حدود5 /4 سال زمان می برد.
داوطلبان ورود به دوره کارشناسی ارشد رشته حسابداری علاوه برشرایط عمومی ورود به دانشگاه باید دارای شرایط زیر نیز باشند:
الف- داشتن گواهینامه کارشناسی رشته حسابداری
(داوطلبانی که رشته تحصیلی دوره کارشناسی آنان غیر از رشته کارشناسی ارشد حسابداری است، درصورتی پذیرفته می شوند که حداقل 30 واحد اصلی و تخصصی کارشناسی آنان با کارشناسی رشته حسابداری مشترک باشد و واحدهای کمبود آنان از 45 واحدتجاوز نکند).
ب- داشتن معدل کارشناسی حداقل 5/2 از 4 (یا 5/12 از 20)
ج- پذیرفته شدن درامتحان ورودی که شامل دروس تخصصی و زبان خارجه است.
دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد باید 32 واحد درسی را پاس کنند که 6 واحد آن پایان نامه می باشد که انجام و تحویل پایان نامه کارشناسی ارشد کار آسانی نیست. با خرید مدرک کارشناسی ارشد حسابداری می توانید در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید و وقت خود را در کلاس های درسی دانشگاه هدر ندهید.
شهریه دانشگاه های آزاد و غیرانتفاعی به دو صورت ثابت و متغیر می باشد که شهریه ثابت پول ثابتی است که هر ترم از دانشجو گرفته می شود و شهریه متغیر به نسبت به تعداد واحد های اخذ شده متغیر است که باید هر ترم به دانشگاه پرداخت شود. بنابراین با حسابی دقیق متوجه می شوید هزینه خرید مدرک فوق لیسانس حسابداری بسیار مناسب تر از تحصیل در این مقطع می باشد. ما به شما کمک خواهیم کرد تا بدون عبور از این مراحل سخت و طولانی به راحتی مدرک فوق لیسانس خود را طی مدت حداکثر 3 ماه از ما دریافت کنید.

بازارکار رشته حسابداری

بازار کار رشته حسابداری نسبت به رشته های دیگر از رونق بیشتری برخوردار است. زیرا هر فعالیت اقتصادی نیاز به یک حسابدار ماهر برای نظارت بر روی عملیات دارد. افرادی که دارای مدرک فوق لیسانس حسابداری هستند، آمادگی بیشتری برای حضور در بازار کار دارند. افرادی که فارغ التحصیل رشته حسابداری هستند نسبت به دانش آموختگان رشته های دیگر کمتر بیکار می مانند و موقعیت های شغلی مناسبی پیش روی آن ها قرار می گیرد. زیرا از یک موسسه کوچک تا کارخانه های بزرگ برای تهیه صورت مالی و اظهارنامه مالیاتی به حسابدار برای کار با سیستم حسابداری نیاز دارد.
گرایش های ارشد حسابداری به شرح زیر می باشد که با خرید مدرک فوق لیسانس حسابداری و با توجه علاقه خود می توانید در یکی از این گرایشات مشغول به تحصیل شوید.
1.حسابداری
2.حسابرسی
3.حسابداری مدیریت
4.حسابداری بخش عمومی

نظر شما :