خرید مدرک فوق لیسانس روانشناسی

روانشناسی علمی است که به بررسی وضعیت انسان در مواجهه با شرایط مختلفی که در زندگی برایش پیش می آید می پردازد. این رشته تمام جنبه های زندگی انسان را در بر می گیرد و باعث شناخت رفتار انسان ها در محیط اطراف می شود. رشته روانشناسی جزو رشته های پر طرفدار بین دانش آموختگان می باشد، زیرا آینده شغلی این رشته بسیار درخشان و پر رونق است، به شرط این که دانشجویان موفق به کسب مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی شده باشند. در این مقاله در ارتباط با چگونگی خرید مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی و آشنایی با روند کار تیم بانک مدرک به بحث پرداخته ایم. باید بدانید امروزه داشتن مدرک فوق لیسانس دیگر یک رویا نیست از این رو تیم بانک مدرک به شما کمک خواهد کرد تا در کمترین زمان ممکن صاحب یک مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی شوید.

موارد استفاده از مدرک کارشناسی ارشد رواشناسی

در بین افراد متقاضی ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس، کسانی هستند که برای ترفیع و افزایش درآمد شغلی تصمیم به خواندن مقطع ارشد را گرفته اند. زیرا در صنایع خصوصی ملاک دستمزد کارکنان، مهارت های آن ها است نه مدرک تحصیلی ولی در بخش های دولتی مدرک تحصیلی تعیین کننده حقوق و دستمزد کارکنان است. اگر دانشجویان، علاقه مند به افزایش سطح مهارت و دانش در رشته تحصیلی خود باشند می توانند در مقاطع تحصیلی بالاتر به تحصیل خود ادامه دهند.
در مقطع کارشناسی ارشد تمام دروس مقطع کارشناسی ارایه می شود که بر روی یک زمینه خاص تمرکز شده است. در مقطع کارشناسی ارشد مهم ترین بخش ارایه ی پروژه پایانی است که اگر کاربردی تعریف شود تجربه ی ارزشمندی برای دانشجو خواهد بود که می تواند از آن برای کارآفرینی و طرح های تولیدی استفاده کند. پس اگر واقعا علاقه مند به کسب تخصص و مهارت عمیق تر هستید مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد به شما کمک خواهد کرد.
با خرید مدرک فوق لیسانس روانشناسی می توانید به مقطع دکتری و هیئت علمی نیز وارد شوید. دانش آموزانی هستند که بدون بررسی کافی و شناخت از علایق خود و شرایط آینده، برای ورود به دانشگاه انتخاب رشته می کنند ولی بعد از سپری کردن چند ترم در دانشگاه و آشنایی با رشته تحصیلی خود،  به این نتیجه می رسند که رشته انتخابی اشتباه بوده است. به دلیل اشتباه بودن مسیر بعضی از میانه راه انصراف داده و بعضی هم تغییر رشته تحصیلی را به کارشناسی ارشد موکول می کنند.
نمونه های بسیاری با تغییر رشته در مقطع فوق لیسانس، اکنون افراد موفقی هستند. یکی از فایده های خرید مدرک ارشد برای پسران این است که می توانند بخشی از سربازی را با دریافت پروژه های کسری خدمت یا دریافت امریه در شرکت های دانش بنیان انجام دهند و مدت زمان سربازی خود را کاهش دهند.

مدارک لازم جهت خرید مدرک فوق لیسانس روانشناسی

متقاضی خرید مدرک فوق لیسانس بایستی مدرک کارشناسی داشته باشد و حداقل دو سال از زمان اخذ مدرک کارشناسی گذشته باشد. همچنین متقاضیان آقا باید دارای کارت پایان خدمت مقدس سربازی و یا معافیت سربازی باشند. متقاضی خرید مدرک کارشناسی ارشد باید این مدارک را به همراه چند قطعه عکس و فتوکپی از شناسنامه و کارت ملی خود تحویل تیم بانک مدرک دهد و ظرف حداکثر سه ماه این مدرک معتبر و قابل استعلام را از ما دریافت کند. تیم بانک مدرک تمام تلاش خود را کرده است تا دیگر هیچ شخصی آرزوی داشتن مدرک کارشناسی ارشد را نداشته باشد.
با خرید مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی می توانید در وقت و هزینه ی خود نهایت استفاده را ببرید و وقت خود را در کلاس های دانشگاهی سپری نکنید. زیرا پروسه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حداقل ۲تا ۳سال زمان می برد.

موسسه فروش مدرک فوق لیسانس روانشناسی با استعلام

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد کار آسانی نیست، زیرا دانشجویان باید در آزمون سراسری کارشناسی ارشد که  تعداد منقاضیان آن بسیار زیاد است و تعداد قبولی شرکت کنندگان کم، شرکت کنند و پس از قبولی و تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ۶ واحد پایان نامه تحویل دهند که این قسمت خیلی سخت، تحصیل در مقطع ارشد است و هرکسی از پس آن بر نمی آید. به همین دلیل ما خرید مدرک کارشناسی ارشد را به شما توصیه می کنیم تا به راحتی بدون گذراندن این راه های دشوار به مدرک تحصیلی مورد نظر خود برسید.
با خرید مدرک معتبر کارشناسی ارشد از تیم بانک مدرک  این تضمین را به شما می دهیم که می توانید به راحتی در ادارات دولتی استخدام شوید یا به عنوان استادیار در دانشگاه به تدریس مشغول شوید.
تیم بانک مدرک یک موسسه معتبر برای فروش مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد از دانشگاه آزاد و دانشگاه غیر انتفاعی به شمار می رود. این مدارک کاملا معتبر و قابل استعلام می باشد و تمامی اطلاعات شخصی شما در سیستم دانشگاه ثبت می شود. برای اطمینان خاطر شما، باید بگوییم که بانک مدرک برای شما پرونده های الکترونیکی و فیزیکی تهیه می کند که در آن شرح ریز نمرات درسی نیز موجود می باشد.
این مدارک زیر نظر وزارت علوم و تحقیقات و فناوری تهیه شده است و دارای مهر و هولوگرام دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی می باشد. همچنین کسانی که قصد مهاجرت یا استخدام دارند بدون نگرانی با ارائه مدرک تحصیلی خود در سفارتخانه ها و ارگان های دولتی و خصوصی وارد شوند زیرا این مدارک به راحتی پذیرفته می شود، چون قابلیت استعلام از وزارت علوم را دارا می باشد. حتی می توانید با در دست داشتن این مدرک در مقطع دکتری نیز ثبت نام کنید. این مدارک بنا بر خواسته شما از یکی از دانشگاه های آزاد یا غیرانتفاعی صادر می گردد.

قیمت مدرک تحصیلی فوق لیسانس روانشناسی دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی

قیمت خرید مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی برای تمام رشته ها یکسان نیست. مثلا قیمت فروش مدرک فوق لیسانس پژوهشی – آموزشی با قیمت خرید مدرک کارشناسی ارشد آموزشی متفاوت می باشد. همچنین اگر شما برای دریافت مدرک فوق لیسانس روانشناسی خیلی عجله داشته باشید و آن را در کمتر از یک ماه بخواهید تحویل بگیرید، باید هزینه بالاتری بپردازید. از طرفی قیمت خرید مدرک کارشناسی ارشد یا فوق لیسانس روانشناسی دانشگاه آزاد با خرید مدرک فوق لیسانس روانشناسی دانشگاه غیر انتفاعی متفاوت است. قیمت مدرک معتبر ارشد روانشناسی بسیار مناسب تر از پرداخت هزینه ترم های دانشگاه است. برای این مقطع تحصیلی باید هزینه خرید کتاب، انجام پایان نامه که بسیار هزینه بر است را نیز در نظر گرفت. بنابرین شما با یک حساب سر انگشتی متوجه خواهید شد که با خرید مدرک ارشد روانشناسی در وقت و پول شما صرفه جویی می شود و دیگر لازم نیست وقت خود را برای سر کلاس نشستن در دانشگاه هدر دهید.
برای قیمت خرید مدرک فوق لیسانس روانشناسی دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی اصلا نگران نباشید، زیرا تیم بانک مدرک تمام تلاش خود را کرده است تا مناسب ترین قیمت ها را در اختیار متقاضیان خرید مدرک بگذارد. بانک مدرک برای سایر مدارک تحصیلی و رشته های دیگر نیز به صدور مدرک پرداخته است که مطالعه مقالات پیشین مانند مقاله کارشناسی ارشد مهندسی برق خالی از لطف نمی باشد. شما عزیزان می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت فروش مدرک کارشناسی ارشد غیر انتفاعی و دانشگاه آزاد رشته مورد نظر خود با مشاوران بانک مدرک تماس بگیرید. مشاوران ما همه روزه برای پاسخ گویی به شما عزیزان حاضر می باشند.

آشنایی با مقطع فوق لیسانس روانشناسی

مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد به دو صورت پیوسته و ناپیوسته است. که در زیر به شرح جزئیات آن پرداخته ایم:
کارشناسی ارشد پیوسته: کارشناسی ارشد پیوسته برای رشته های خاصی وجود دارد که دانشجو برای اخذ مدرک فوق لیسانس باید بین ۱۷۲ تا ۱۸۲ واحد را بگذراند. لازمه ی ورود به این مقطع داشتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی است و باید در کنکور سراسری کارشناسی نیز شرکت کنید.
کارشناسی ناپیوسته: این مقطع بین ۱تا ۳سال زمان می برد و برای ورود به این مقطع داشتن مدرک کارشناسی و شرکت در کنکور سراسری الزامی است، البته بعضی از دانشجویان برتر بدون کنکور وارد مقطع کارشناسی ارشد می شوند. دانشجو در این مقطع باید ۲۸ تا ۳۲ واحد درسی با توجه به رشته تحصیلی خود را بگذراند و ۶ واحد نیز پایان نامه تحویل بدهد تا مدرک کارشناسی ارشد را تحویل بگیرند.

دانشگاه هایی که می توان مدرک کارشناسی ارشد را در دریافت کرد

برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد می توانید در دانشگاه های مورد قبول وزارت علوم تحصیل کنید. دانشگاه های آزاد دارای مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته آموزشی-پژوهشی می باشد که شما پس از آزمون کنکور می توانید در یکی از این مقاطع ثبت نام کنید. شهریه های این دانشگاه به دو صورت ثابت و متغیر می باشد. شهریه ثابت پولی ثابت است که هر ترم از دانشجو گرفته می شود و شهریه متغیر بسته به نوع رشته  تحصیلی و تعداد واحد های اخذ شده متغیر می باشد.

آینده شغلی رشته فوق لیسانس روانشناسی چگونه است؟

کشورعزیزمان ایران جزو کشورهای در حال توسعه می باشد، بنابراین آینده شغلی رشته روانشناسی بسیار روشن است و کار در گرایشات این رشته بسیار پر درآمد و آینده دار است. در زیر به معرفی گرایشات مختلف رشته روانشناسی پرداخته ایم. رشته روانشناسی در مقطع کارشناسی ارشد دارای هشت گرایش به شرح زیر می باشد.
1- روانشناسی
2- روانشناسی بالینی (شامل گرایش های روانشناسی بالینی و خانواده)
3- سنجش و اندازه گیری (روانسنجی)
4- روانشناسی صنعتی و سازمانی
5- روانشناسی بالینی کودک و نوجوان
6- روانشناسی اسلامی (دارای گرایش روانشناسی مثبت گرا)
7- روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی
8- روانشناسی تربیتی
مدیر

Share
Published by
مدیر

Recent Posts

خرید مدرک تحصیلی در رشت

رشت یکی از شهرهای شمالی ایران است که جمعیت بالایی به خاطر موقعیت جغرافیایی دارد.…

11 ماه ago

شماره تلفن خرید مدرک تحصیلی

افراد امروزه از دو طریق مختلف می توانند مدارک تحصیلی مورد نظر خود را دریافت…

11 ماه ago

کانال تلگرامی معتبر خرید مدرک تحصیلی

امروزه فضای مجازی در همه بخش های زندگی ما وجود دارد و ما برای دسترسی…

11 ماه ago

خرید مدرک تحصیلی در مشهد با بهترین قیمت

در این مطلب می خواهیم در مورد خرید مدرک تحصیلی در مشهد برایتان توضیحاتی ارائه…

11 ماه ago

خرید مدرک تحصیلی در اهواز

اگر شما در شهر اهواز زندگی می کنید و به خاطر نداشتن مدرک دانشگاهی معتبر…

11 ماه ago

خرید مدرک معتبر در همدان

اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که به دنبال یک کار با…

11 ماه ago