خرید مدرک فوق لیسانس کامیپوتر

خرید مدرک فوق لیسانس کامپیوتر موضوعی است که در این مقاله قصد داریم آن را توضیح دهیم. شما برای اینکه مدرک فوق لیسانس کامپیوتر را دریافت کنید باید حداقل 2 سال از عمر خود را صرف تحصیل در این مقطع کنید و یک پایانامه نیز تدوین کنید. در حالی که به صورت غیر حضوری و با ارائه چند مدرک می توانید آن را از یک موسسه معتبر خریداری کنید. ما در این مطلب به صورت مشروح نحوه خرید مدرک کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر را توضیح می دهیم و می گوییم که این مدرک چه کاربردی دارد. همچنین در مورد نحوه سفارش آن، چگونگی محاسبه قیمت و اینکه روند صدور آن به چه صورت است توضیحات کاملی ارائه می دهیم.

معرفی موسسه معتبر برای خرید مدرک فوق لیسانس کامپیوتر

یکی از معتبرترین موسسات در زمینه فروش مدرک فوق لیسانس کامپیوتر بانک مدرک است. این موسسه بیش از ده سال است که در زمینه فروش مدارک تحصیلی فعالیت می کند و مدارکی کاملا معتبر و تضمینی ارائه می دهد که داوطلبان می توانند با خیالی آسوده و بدون نگرانی از آن استفاده کنند. این موسسه با استفاده از روابط قوی و گسترده خود مدارک مقطع دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس، دکترا، پزشکی و پیراپزشکی دو دانشگاه ازاد و غیر انتفاعی را ارائه می دهد. مدارک این موسسه مورد تائید وزارت علوم است و به صورت غیر حضوری صادر می شود.

دلایل خرید مدرک فوق لیسانس کامپیوتر

دلایل متعددی برای خرید مدرک کارشناسی ارشد کامپیوتر توسط افراد مختلف وجود دارد. یکی از مهمترین دلایل برای خرید مدرک این است که با استفاده از آن بتوانند به تحصیل در مقطع دکتری بپردازند. از آنجایی که این مدرک مورد تائید وزارت علوم است پس شما می توانید با خیالی آسوده در کنکور ارشد شرکت کنید و نگرانی در مورد اصل بودن مدرک خود نداشته باشید. در صورت پذیرش در این مقطع در هر دانشگاهی که بخواهید می توانید ادامه تحصیل دهید. همچنین برای دریافت ویزا کاری و تحصیلی نیز می توانید از این مدرک تحصیلی استفاده کنید.

خرید مدرک فوق لیسانس کامیپوتر از دانشگاه ازاد و غیر انتفاعی با استعلام

مدرک کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتری که خریداری می کنید یا صادره از دانشگاه آزاد یا دانشگاه غیر انتفاعی، که هر دو این دانشگاه ها نیز جزء دانشگاه های معتبر ایرانی هستند که مدرک آن ها مورد تائید وزارت کار و علوم است. مراحل صدور مدرک به این صورت که ابتدا برای داوطلب یک شماره دانشجویی ضادر می شود و سپس با استفاده از همین شماره یک پرونده الکترونیکی و یک پرونده فیزیکی تشکیل می گردد. پس از تشکیل پرونده نمرات دانشجو در این پرونده وارد می شود تا معدل محاسبه و مدرک وی به صورت قانونی توسط بخش اداری دانشگاه صادر گردد

قیمت خرید مدرک فوق لیسانس کامیپوتر چگونه محاسبه می شود؟

قیمت خرید مدرک فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر بستگی به گرایشی دارد که شما قصد دریافت آن را دارید. رشته کامپیوتر دارای 6 گرایش که شامل گرایش مهندسی نرم‌افزار، گرایش هوش مصنوعی و رباتیکز، گرایش معماری سیستم های کامپیوتری، گرایش مهندسی الگوریتم ها و محاسبات، گرایش شبکه و گرایش رایانش امن (امنیت)، می شود. همچنین دانشگاه صادر کننده مدرک نیز در قیمت آن تاثیر گذار است. اگر برای دریافت مدرک خود عجله داشته باشید باید مبلغ بیشتری نیز بپردازید. شما همراهان عزیر برای دریافت قیمت دقیق مدرک کارشناسی ارشد کامپیوتر می توانید از طریق واتساپ با کارشناسان بانک مدرک ارتباط برقرار کنید.

نحوه ی سفارش مدرک فوق لیسانس کامیپوتر به موسسه بانک مدرک

برای سفارش مدرک فوق لیسانس کامپیوتر به موسسه بانک مدرک باید در قدم اول مدرک کارشناسی کامپیوتر که از زمان صدور آن حداقل 2 سال گذشته است را به همراه فتوکپی شناسنامه،کارت ملی، کارت پایان خدمت یا معافیت خدمت و چند قطعه عکس برای کارشناسان ارسال کنید. سپس دانشگاه صادره کننده مدرک خود را تعیین کنید. در گام بعدی از بین 6 گرایش مهندسی نرم‌افزار، گرایش هوش مصنوعی و رباتیکز، گرایش معماری سیستم های کامپیوتری، گرایش مهندسی الگوریتم ها و محاسبات، گرایش شبکه و گرایش رایانش امن (امنیت) یک گرایش را انتخاب کنید. همچنین در این مرحله در صورت نیاز فوری به مدرک باید به کارشناسان این موضوع را اطلاع دهید. پس از طی این روند باید بخشی از هزینه را برای ثبت سفارش واریز کنید. مابقی مبلغ را نیز در زمان دریافت مدرکتان و اطمینان از اعتبار آن واریز کنید.

مدت زمان صدور مدرک فوق لیسانس کامیپوتر

اگر بخواهید مدرک کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر را از دانشگاه دریافت کنید باید حداقل 2 سال از عمر خود را صرف گذراندن واحدهای مختلف و تدوین پایانامه کنید. در حالی که این مدرک ظرف مدت چند ماه توسط بانک مدرک ارائه می گردد بدون اینکه شما حتی در یک امتحان شرکت کنید. البته در صدورت عجله داشتن این مدرک ظرف مدت چند هفته نیز آماده می شود. در این صورت برای خرید مدرک باید مبلغ بیشتری بپردازید.

دلایل اعتبار مدرک فوق لیسانس کامیپوتر خریداری شده از بانک مدرک

یکی از مهمترین دلایل که نشان می دهد مدرک کارشناسی ارشد کامپیوتر شما معتبر است اینکه بر روی آن مهر و هولگرام دانشگاه به همراه امضاء رئیس آن وجود دارد. همچنین شماره ثبت در وزارت علوم نیز بر روی آن درج گردید. پرونده فیزیکی شما نیز در بخش بایگانی دانشگاه نگهداری می شود و هر زمان که به دانشگاه مراجعه کنید می توانید آن را دریافت کنید. تمامی این دلایل نشانی از معتبر و قانونی بودن مدرک شما است.

آینده شغلی و بازار کار رشته ی فوق لیسانس کامیپوتر

رشته کامپیوتر آینده شغلی بسیار خوبی در ایران دارد. شما با استفاده از این مدرک می توانید در بانک، شهرداری، اداره راه و شهرسازی، مالیات، اداره برق، مخابرات، پست، اداره آب و فاضلاب و سایر ادارات دولتی مشغول به کار شوید. همچنین به عنوان برنامه نویس و سئوکار نیز می توانید در شرکت های خصوصی مشغول به کار گردید. امکان استخدام در دانشگاه به عنوان استاد نیز وجود دارد.
مدیر

Share
Published by
مدیر

Recent Posts

خرید مدرک تحصیلی در رشت

رشت یکی از شهرهای شمالی ایران است که جمعیت بالایی به خاطر موقعیت جغرافیایی دارد.…

11 ماه ago

شماره تلفن خرید مدرک تحصیلی

افراد امروزه از دو طریق مختلف می توانند مدارک تحصیلی مورد نظر خود را دریافت…

11 ماه ago

کانال تلگرامی معتبر خرید مدرک تحصیلی

امروزه فضای مجازی در همه بخش های زندگی ما وجود دارد و ما برای دسترسی…

11 ماه ago

خرید مدرک تحصیلی در مشهد با بهترین قیمت

در این مطلب می خواهیم در مورد خرید مدرک تحصیلی در مشهد برایتان توضیحاتی ارائه…

11 ماه ago

خرید مدرک تحصیلی در اهواز

اگر شما در شهر اهواز زندگی می کنید و به خاطر نداشتن مدرک دانشگاهی معتبر…

11 ماه ago

خرید مدرک معتبر در همدان

اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که به دنبال یک کار با…

11 ماه ago