خرید مدرک لیسانس مامایی

یکی از رشته های پیراپزشکی که بازار کار خوبی دارد مامایی می باشد. برای تحصیل در این رشته دانشگاهی شما باید حتما در کنکور تجربی شرکت کنید و در صورت پذیرش در مدت 4 سال باید 135 واحد درسی را بگذارنید که برخی از دروس عملی هستند. ولی از آنجایی که این رشته بین داوطلبان کنکور تجربی بسیار محبوب است امکان قبولی در این رشته برای داوطلبان سخت می باشد. چون علاوه بر اینکه تعداد دواطلبانی که می خواهند در این رشته تحصیل کنند زیاد است، دانشگاه های که پذیرش این رشته تحصیلی را دارند نیز کم است. به همین خاطر بسیاری از افراد که به این رشته علاقه دارند نمی توانید در آن تحصیل کنند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید ما به شما خرید مدرک با استعلام لیسانس مامایی از یک موسسه معتبر فروش مدرک را پیشنهاد می کنیم.

موسسه فروش مدرک لیسانس مامایی

شما برای اینکه بتوانید مانند یک فارغ التحصیل رشته مامایی در مراکز دولتی و خصوصی مشغول به کار شوید. باید مدرک کارشناسی مامایی خود را از یک موسسه معتبر فروش مدرک که دارای مجوز از وزارت بهداشت است، خریداری کنید. یکی از معتبرترین موسسه های فروش مدرک تحصیلی که هم مجوز دارد و هم مدرکی که ارائه می دهد دارای تائیدیه وزارت بهداشت است موسسه بانک مدرک است. این موسسه دارای یک دهه سابقه در زمینه فروش مدارک تحصیلی و دانشگاهی می باشد و با استفاده نیروی کار خبره خود مدارک کاملا قانونی و تضمینی به داوطلبان ارائه می دهد.

مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک لیسانس مامایی

برای خرید مدرک کارشناسی مامایی شما نیاز نیست در امتحان و یا آزمونی شرکت کنید و فقط با ارائه مدراک زیر می توانید این مدرک معتبر را دریافت کنید:
1- مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی که از زمان صدور آن 4 سال گذشته باشد ( اگر این مدرک تحصیلی را ندارید می توانید آن را نیز از بانک مدرک خریداری کنید).
2- اسکن تمام برگه های شناسنامه، کارت ملی و عکس 4*3 پرسنلی
3- آقایان علاوه بر مدارک فوق باید  اسکن کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت را نیز ارسال کنند.

قیمت خرید مدرک لیسانس مامایی چگونه است؟

هدف موسسه بانک مدرک این است که افراد از از هر قشری از جامعه بتوانند به رویاهای خود برسند. به همین منظور  هزینه  ای که از داوطلبان برای فروش مدرک دریافت می کند نسبت به زمان و هزینه ای که افراد باید صرف کنند تا آن را از طریق دانشگاه دریافت نمایند بسیار ناچیز است. قیمت مدرک لیسانس مامایی نیز در همین راستا بسیار مناسب است، البته اگر شما برای دریافت آن عجله داشته باشید باید قیمت بالاتری بپردازید. شما می توانید برای دریافت قیمت دقیق مدرک کارشناسی مامایی با مشاوران این موسسه از طریق شماره های که در پایین صفحه وجود دارد تماس بگیرید. همچنین اگر علاقه مند به خرید مدرک سایر رشته های پیراپزشکی هستید به شما مطالعه مقاله ” خرید مدرک علوم آزمایشگاهی با استعلام ” و یا مقاله ” خرید مدرک پرستاری با استعلام ” را مطالعه کنید.

روند صدور مدرک لیسانس مامایی توسط بانک مدرک چگونه است؟

روند صدور مدرک لیسانس مامایی به این صورت است که شما باید ابتدا مدارک مورد نیاز خود را برای کارشناسان بانک مدرک ارسال کنید. تا پس از بررسی و تائید این مدارک برای بخش اداری دانشگاه آزاد ارسال گردد. کارمندان دانشگاه آزاد این اطلاعات را وارد سیستم گلستان دانشگاه می نمایند تا برایتان شماره دانشجویی صادر گردد. با استفاده از این شماره دانشجویی برای شما یک پرونده الکترونیکی و فیزیکی تشکیل می شود که در آن ریز نمرات رشته مامایی وجود دارد. سپس این اطلاعات که شامل سوابق تحصیلی و شخصی شما برای وزارت بهداشت ارسال می گردد تا در سیستم این وزارت خانه وارد گردد و یک شماره ثبت نیز که نشان دهنده اعتبار مدرک مامایی شما است با توجه به این اطلاعات صادر شود. در مرحله اخر نیز معدل شما به همراه مهر، هولگرام و شماره ثبت بر روی مدرک لیسانس مامایی شما زده می شود.

اعتبار مدرک لیسانس مامایی چگونه تضمین می شود؟

چون اطلاعات تحصیلی و شخصی شما در سیستم وزارت بهداشت ثبت گردید و دارای تائیدیه این وزارت خانه است پس مدرک کارشناسی مامایی دریافتی شما کاملا  معتبر و قانونی می باشد و امکان استعلام آن وجود دارد. شما می توانید با خیال آسوده این مدرک را به موسسات دولتی و خصوصی ارائه دهید و از تمام مزایایی این مدرک تحصیلی استفاده کنید.

کاربرد خرید مدرک لیسانس مامایی

یکی از مهمترین کاربردهای مدرک لیسانس مامایی استخدام در مراکز بهداشتی و طرح پزشک خانواده، بیمارستان ها، زایشگاه  ها و درمانگاه ها به عنوان مربی خدمات بهداشتی و مربی بهداشت مدارس است. یکی دیگر از موارد استفاده از این مدرک دانشگاهی تاسیس مطب است. همچنین می توانید در کنکور ارشد مامایی نیز با استفاده از این مدرک شرکت کنید.
مدیر

Share
Published by
مدیر

Recent Posts

خرید مدرک تحصیلی در رشت

رشت یکی از شهرهای شمالی ایران است که جمعیت بالایی به خاطر موقعیت جغرافیایی دارد.…

11 ماه ago

شماره تلفن خرید مدرک تحصیلی

افراد امروزه از دو طریق مختلف می توانند مدارک تحصیلی مورد نظر خود را دریافت…

11 ماه ago

کانال تلگرامی معتبر خرید مدرک تحصیلی

امروزه فضای مجازی در همه بخش های زندگی ما وجود دارد و ما برای دسترسی…

11 ماه ago

خرید مدرک تحصیلی در مشهد با بهترین قیمت

در این مطلب می خواهیم در مورد خرید مدرک تحصیلی در مشهد برایتان توضیحاتی ارائه…

11 ماه ago

خرید مدرک تحصیلی در اهواز

اگر شما در شهر اهواز زندگی می کنید و به خاطر نداشتن مدرک دانشگاهی معتبر…

11 ماه ago

خرید مدرک معتبر در همدان

اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که به دنبال یک کار با…

11 ماه ago