خرید مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد

یکی از مدارج بالای علمی در ایران فوق لیسانس یا کارشناسی ارشد می باشد این مدرک معادل …

خرید مدرک کارشناسی ارشد

یکی از مدارج بالای علمی در ایران فوق لیسانس یا کارشناسی ارشد می باشد این مدرک معادل مدرک مسترز (Masters ) در دانشگاه های غربی است. مقطع کارشناسی ارشد دارای دو نوع پیوسته و ناپیوسته است که کارشناسی ارشد پیوسته در مورد رشته های خاصی وجود دارد که مدت تحصیل آن حداقل 6 سال می باشد که در این دوران دانشجویان باید بین 172تا 182 واحد درسی را بگذرانند. برای ثبت نام در مقطع کارشناسی پیوسته باید مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی را داشته باشید و در آزمون کنکور سراسری کارشناسی نیز شرکت نمائید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی این مدارک مطالعه مقاله خرید مدرک لیسانس با استعلام را شما پیشنهاد می کنیم. بیشتر دانشجو های ایران در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته تحصیل می کنند، این مقطع با توجه به این که پژوهشی، پژوهشی _ آموزشی و یا آموزشی باشد ممکن از یک سال تا سه سال طول بکشد و برای ورود به این مقطع به مدرک کارشناسی نیاز است و باید در کنکور سراسری کارشناسی ارشد نیز شرکت نمائید البته دانشجویان برتر هر دانشگاه بدون کنکور وارد مقطع ارشد می شوند. برای اخذ مدرک کارشناسی ارشد پیوسته دانشجویان باید با توجه به رشته تحصیلی خود بین 28 تا 32 واحد درسی که 6 واحد آن در رشته های کارشناسی ارشد پیوسته پژوهشی و آموزشی _ پژوهشی تز یا پایان نامه است بگذرانند. دانشجویان برای ارائه پایان نامه باید ابتدا ایده و روند تحقیقات خود را در قالب یک پروپوزال به دانشگاه ارائه دهند، پس از تائید این پروپوزال آن ها می توانند نگارش پایان نامه خود را آغاز کنند.

شما می توانید با تحصیل در یکی از دانشگاه های دولتی و خصوصی که مورد تائید وزارت علوم است مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد را دریافت نمائید، یکی از دانشگاه های برتر ایران دانشگاه آزاد می باشد. این دانشگاه دارای مقاطع کارشناسی ارشد ناپیوسته و پیوسته پژوهشی و آموزشی است، که شما پس از شرکت در کنکور می توانید در یکی از این مقاطع ثبت نام نمائید و پس از گذراندن تعداد واحد درسی خود مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد آزاد را دریافت می کنید. دانشگاه آزاد یک دانشگاه خصوصی می باشد به همین علت شما باید برای تحصیل در این دانشگاه یک هزینه در هر ترم بپردازید، این شهریه به دو قسمت تقسیم می شود که بخش اول شهریه ثابت است و شما باید هر ترم این را بپردازید اما بخش دوم شهریه متغیر است و باتوجه به تعداد واحد ها و این که این واحد تئوری باشند یا عملی متغیر است.

برای بسیاری از افراد تحصیل در مقطع فوق لیسانس و دریافت مدرک کارشناسی ارشد یک آرزو است چون علاوه بر هزینه بالایی که تحصیل در این مقطع دارد، باید از سد کنکور سراسری ارشد که تعداد شرکت کنندگان آن زیاد و تعداد کسانی که پذیرفته می شوند کم است عبور نمایند؛ و پس از پذیرفته شدن در دانشگاه اگر در یک رشته کارشناسی پیوسته پژوهشی تحصیل نمایند باید یک پایان نامه به دانشگاه ارائه دهند کار بسیار مشکل و طاقت فرسایی می باشد. به همین دلایل اکثر افراد به دنبال یک راه حل جایگزین برای دریافت مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد آزاد هستند تا از این طریق بتوانند در یک ارگان دولتی و خصوصی استخدام شوند و یا حتی به عنوان استادیار در یک دانشگاه مشغول به کار شوند. یکی از راه های جایگزین خرید مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد آزاد می باشد، شاید کمی برای شما عجیب به نظر برسد ولی این روش بسیار مناسب است و به شما کمک می کند در زمان و هزینه صرفه جویی کنید.

فروش مدرک تحصیلی فوق لیسانس آزاد

شاید گرفتن مدرک تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه آزاد در یک شب برای خیلی های یک رویایی دست نیافتنی باشد اما اشخاصی هستند که به شما کمک می کنند در مدت زمان کوتاه به این رویا و آرزو برسید. در چند سال گذشته در ایران به خاطر بالا رفتن نرخ بیکاری، بسیاری از نهاد های دولتی شرایط استخدام را از مدرک کارشناسی به کارشناسی ارشد تغییر داده اند، به همین علت بسیاری از جوانان به دنبال دریافت مدرک کارشناسی ارشد هستند تا بتوانند در این آزمون های استخدامی شرکت کنند اما زمان و حوصله لازم برای گذراندن دوره فوق لیسانس را ندارند. این افراد می توانند به جای صرف 2 سال از عمر خود در دانشگاه، مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد آزاد را خریداری کنند. اما از کجا می توان این مدارک خریداری کرد؟ آیا این مدارک معتبر هستند؟ آیا امکان استناد به آن ها در ارگان ها دولتی و خصوصی وجود دارد؟

باید بگوییم شما می توانید این مدرک را از موسسه بانک مدرک که یک موسسه معتبر در زمینه فروش مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد آزاد است خریداری نمائید. مدارکی که این موسسه به شما ارائه می دهد کاملا معتبر می باشد زیرا این موسسه با استفاده از روابط گسترده خود که در دانشگاه آزاد دارد تمام اطلاعات شخصی و تحصیلی شما را در سیستم دانشگاه ثبت می کنند و برای شما یک پرونده الکترونیکی و یک پرونده فیزیکی که در آن ریز نمرات و اطلاعات شما موجود می باشد ایجاد می کند. مدارکی که شما از بانک مدرک دریافت می کنید زیر نظر وزارت علوم تحقیقات و فناوری می باشد و دارای هولوگرام و مهر دانشگاه آزاد است به همین علت قابلیت استعلام دارد و شما از آن می توانید در سفارتخانه ها، ارگان های دولتی، خصوصی و ثبت نام در مقاطع دکتری نیز استفاده کنید.

قیمت مدرک تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه آزاد

مدارکی که از بانک مدرک دریافت می کنید علاوه بر اینکه دارای تائیدیه وزارت علوم تحقیقات و فناوری است و معتبر می باشد، قیمت مناسبی نیز دارد. حتی قیمت آن در برابر زمان و هزینه ای که باید در دانشگاه آزاد صرف کنید تا مدرک کارشناسی ارشد دریافت کنید بسیار ارزان می باشد. قیمت این مدارک با توجه به اینکه مدرک کارشناسی ارشد شما پژوهشی باشد یا آموزشی متفاوت است، البته نوع رشته نیز در قیمت مدرک تاثیر گذار می باشد. زمان آماده سازی مدرک حداکثر 3 ماه می باشد که اگر شما بخواهید مدرکتان را در زمان کمتری دریافت کنید باید مبلغ بیشتری بپردازید. اما در هر صورت مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد آزاد که شما دریافت می کنید دارای پرونده الکترونیکی و پرونده فیزیکی می باشد و بر روی مدرک شما هولوگرام و مهر دانشگاه وجود دارد.

اهمیت مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد آزاد

اگر شما علاقه به تدریس در دانشگاه را به عنوان استادیار دارید باید حداقل مدرک کارشناسی ارشد داشته باشید. و اگه سن شما کمی بالا رفته و می خواهید در آزمون استخدامی نهاد های دولتی شرکت کنید می توانید با دریافت مدرک کارشناسی ارشد حداقل دو سال به سن قانونی خود برای شرکت در آزمون اضافه نمائید و همه امکان شرکت در موارد استخدامی بیشتری را دارید. همچنین از این مدرک برای ثبت نام در مقطع دکتری دانشگاه های دولتی و خصوصی نیز می توانید استفاده نمائید، علاوه بر این موارد شما امکان مهاجرت و ادامه تحصیل در خارج از کشور با این مدرک را نیز دارید.


خرید مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد غیر انتفاعی

شاید برای شما این سوال پیش آید چرا خرید مدرک تحصیلی فوق لیسانس غیر انتفاعی اهمیت دارد؟ برای پاسخ به این سوال باید برای شما روند گرفتن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد را توضیح دهیم تا به اهمیت خرید این مدرک پی ببرید. کارشناسی ارشد دارای دو نوع پیوسته و غیر پیوسته می باشد، شما برای ثبت نام در دوران کارشناسی ارشد پیوسته علاوه بر داشتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی باید در کنکور سراسری کارشناسی شرکت کنید و پذیرفته شوید. مدت زمان تحصیل در این مقطع حداقل 6 سال می باشد که در این مدت شما 172 تا 182 واحد درسی که با توجه به رشته تحصیلی شما متفاوت است باید بگذرانید. در حالی که تعداد واحد های درسی کارشناسی ارشد نا پیوسته 28 تا 32 واحد می باشد که در کارشناسی ارشد پژوهشی – آموزشی 6 واحد آن پایان نامه و تز می باشد اما گرایش آموزشی تمام واحد ها درسی می باشند و شما نیازی به ارائه پایانامه ندارید مدت زمان تحصیل در این رشته حداقل 2 سال و حداکثر 3 سال می باشد. برای ثبت نام در مقطع فوق لیسانس نا پیوسته شما باید در کنکور سراسری کارشناسی ارشد شرکت کنید و پس از پذیرفته شدن با ارائه مدرک کارشناسی می توانید در این مقطع تحصیل کنید.

در ایران در تمام دانشگاه دولتی و خصوصی می توانید مدرک فوق لیسانس را دریافت نمائید، یکی از دانشگاه های خصوصی که مدرک آن مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری است دانشگاه غیر انتفاعی می باشد. شما برای ورود به مقطع فوق لیسانس پیوسته دانشگاه غیرانتفاعی حتما باید در آزمون کنکور کارشناسی ارشد شرکت نمائید و پس از پذیرفته شدن در کنکور می توانید در این دانشگاه ثبت نام کنید و برای هر ترم تحصیل در این دانشگاه باید یک شهریه ثابت و یک شهریه متغییر بپردازید که میزان شهریه متغییر بستگی به تعداد واحد ها و دروس تئوری و عملی شما دارد.

حال به خوبی متوجه شدید که شما برای دریافت مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد غیر انتفاعی علاوه بر اینکه حداقل 2 سال از عمر خود را صرف کنید، باید یک هزینه ای نیز برای تحصیل در این دانشگاه بپردازید. ولی شما می توانید در عرض چند ماه و با هزینه بسیار مناسب بدون اینکه مجبور به گذراندن کلی واحد درسی شوید که هیچ اهمیت برای اشتغال آینده شما ندارد مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد غیر انتفاعی را دریافت نمائید. این پیشنهاد بسیار وسوسه انگیز به خصوص در وضعیت اقتصادی که همه چیز مدام در حال تغییر است و گذارندن 2 سال از عمرمان برای دریافت یک مدرک می تواند کلی ما در زندگی دچار ضرر و زیان کند.

مدرک کارشناسی

آیا مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد غیر انتفاعی که خریداری می کنیم معتبر است؟

در جواب این سوال باید بگوییم بله مدرکی که شما آن را خریداری می کنید کاملا معتبر می باشد و شما آن را می توانید به ارگان های دولتی و خصوصی ارائه دهید، چون قابلیت استعلام دارد. مدرک کارشناسی ارشد در سیستم دانشگاه غیر انتفاعی ثبت شد و برای شما یک پرونده الکترونیکی تشکیل شده است. همچنین یک پرونده فیزیکی برای شما در دانشگاه ایجاد شده که ریز نمرات و اطلاعات شخصی و مدارک شما در آن قرار دارد و روی مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مهر و هولگرام دانشگاه غیر انتفاعی وجود دارد که نشان دهند اعتبار این مدرک می باشد. شما می توانید بدون نگرانی از این مدرک در هر ارگان دولتی، خصوصی، دانشگاه ها و سفارتخانه ها استفاده نمائید چون این مدرک کاملا معتبر و قابل استناد است.

مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد غیر انتفاعی معتبر را از کجا خریداری کنیم؟

شما می توانید این مدرک را از بانک مدرک که در زمینه ارائه مدارک تحصیلی مختلف فعالیت می کند خریداری کنید. بانک مدرک با استفاده ار روابط گسترده ای که با افراد و سازمان های مختلف دارد مدارکی به شما ارائه می دهد که دارای پرونده الکترونیکی و فیزیکی می باشد. همچنین اطلاعات شخصی و ریز نمرات شما را در سیستم دانشگاه غیر انتفاعی ثبت می کند. مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد غیر انتفاعی شما به خاطر مهر و هولگرامی که روی آن زده شده است قابلیت استناد دارد و اگر شما به این دانشگاه مراجعه کنید می توانید فایل تحصیلی خود را در این دانشگاه ببینید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد غیر انتفاعی

شما برای دریافت این مدرک معتبر باید دارای مدرک کارشناسی باشید که حداقل دو سال از زمان صدور آن گذشته باشد و همچنین اگر آقا هستید باید کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت را داشته باشید. شما با ارائه این مدارک و چند قطعه عکس و فتوکپی شناسنامه و کارت ملی خود می توانید این مدرک معتبر و قابل استناد را در عرض چند ماه دریافت کنید و از مزیت های فراوان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد غیر انتفاعی که مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری استفاده کنید.

موارد استفاده از مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد غیر انتفاعی

سن خیلی از افراد بالا رفته و امکان شرکت در آزمون های استخدامی دولتی را ندارند این اشخاص می توانند با خرید مدرک تحصیلی قانونی کارشناسی ارشد بر حداکثر سن خود برای شرکت در این آزمون بیافزاید و امکان شرکت در این آمون ها را داشته باشند. همچنین با استفاده از این مدرک معتبر شما می توانید در دانشگاه های مختلف به عنوان استادیار مشغول به کار شوید یا آن را به سازمانی که در آن مشغول به کار هستید ارائه دهید و حقوق خود را افزایش دهید و یا حتی ارتقاء شغلی بگیرید. برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا نیز می توانید از این مدرک استفاده نمائید چون این مدرک هم مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری است و هم بر روی آن مهر و هولگرام دانشگاه غیر انتفاعی وجود دارد. البته اگر مدرک دکتری فوری نیاز دارید پیشنهاد میکنیم مقاله فروش مدرک دکتری مطالعه کنید. اگر شما قصد مهاجرت نیز داشته باشید می توانید این مدرک را به سفارتخانه ارائه دهید، چون کاملا معتبر است و قابلیت استعلام و استناد نیز دارد.

قیمت مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد غیر انتفاعی

قیمت مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد غیر انتفاعی برای تمام رشته ها یکسان نیست مثلا قیمت مدرک کارشناسی ارشد پژوهشی – آموزشی با قیمت مدرک کارشناسی ارشد آموزشی متفاوت می باشد همچنین اگر شما برای دریافت خیلی عجله داشته باشید و آن را در کمتر از یک ماه بخواهید تحویل بگیرید باید کمی قیمت بالاتری بپردازید. نکته ای که در تمام این مدارک وجود دارد این است همه ای آن ها دارای پرونده الکترونیکی و فیزیکی هستند و قیمت آن بسیار مناسب می باشد. شما عزیزان می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت مدرک کارشناسی ارشد غیر انتفاعی رشته مورد نظر خود با مشاوران بانک مدرک تماس بگیرید.

جهت خرید مدرک و یا دریافت مشاوره ویژه در خصوص خرید مدرک با شماره های زیر تماس بگیرید.

کارشناس بانک مدرک :  پیغام در واتساپ (+447487889579)